A Főtér Fesztivál 2011 díjazottai
2011-09-19

Polotervező verseny:
1. Várady Csongor
2. Rappos Imola
2. Pethő Anna
3. Török Ákos
3. Kis Edina

Rovás dominó:
1. Gyarmathy Csaba, Jurisnicz Krisztián
2. Korponay Albert, Balogh Ádám

Számcsata:
Három forduló után is döntetlen maradt a csata a zöldek és a lilák között

Bányavirág születik - ki mit tud?:
Arany Bányavirág - Kazay Ádám, Kirchmájer Kriszta – modern tánc
Ezüst Bányavirág - Balogh Ádám - népdal
Ezüst Bányavirág - Jenei Ádám - hangszer, dob
Bronz Bányavirág - Koltói somocskák - néptánc,
Felsőbányai Általános Iskola II. osztálya - jelenet

Óriássak:
Sárközi Ervin és csapata

Tér-öttusa:
1. Bán Ernő, Szabó Ádám, Komlósi Róbert, Újlaki Tamás, Fülöp Dávid
2. Harakály Attila, Bistriski László, Birtalan Zoltán, Tamási Levente, Bencze Levente
3. Varga Lóránd, Kis Edina, Damián Ádám, Kozma István, Reisfeld Réka

Aranyosztály:
1. Birtalan Zoltán, Bencze Levente, Márkus Tamás, Bistriski Lászó, Harakály Attila
2. Măgurean Rudolf, Erdőközi Zoltán, Tóth Pál Ákos, Kálmán Noémi, Rád Renáta
3. Petz Anita, Papp Orsolya, Kis Edina, Damián Ádám, Reisfeld Réka

Zölden szépek:
1. Pethő Dóra, Pethő Anna, Mastan Loréna
2. Kis Edina
2. Slevenszki Dóra, Balázs Dóra, Móré Zsejke
3. Duna Jessica, Molnár Orsolya
3. Szigeti Dóra

FF2011 karkötődíj:
Rusznyák Lóránd

FF2011 tallérdíj:
Duna Jessica


Szeptember 16-án, pénteken, 18 órakor a Klastromréten kezdődik a Főtér Fesztivál
2011-09-15

18.00 - Égi Csodaszarvas Hagyományőrző Egyesület (Kecskemét) lovasíjász bemutatója a Klastromréten

18.30 - Ünnepélyes bevonulás a Klastromrétről a Főtérre.
Rendhagyó módon idén a Klastromrétről indul a Főtér Fesztivál rendezvénysorozata. A lovasíjász bemutatót parádés bevonulás követi a Főtérre: a díszbe öltözött résztvevők, vendégek és Nagybánya közönsége, gyalog és lóháton, ünnepi dobszó kíséretében, három napra jelképesen és valóságosan is elfoglalják a régi városközpontot. Hiszen, mint tudjuk, a jelszó: „Miénk itt a tér!”



A Főtér Fesztivál 2011 anyagi és szellemi támogatói
2011-09-14

Főtámogatók:

Nagybánya Városi Tanácsa, Electro Sistem

Ezüst támogatók:

Communitas Alapítvány, Mezoforte, Univer,
Máramaros Megye Tanácsa, SAITOS kürtöskalács, Maravet, Studio Z, Dudás Gyula festőművész, Esbal,
Hydroproof, Autofit - Service Enga, Fittonia gyógyszertár - Felsőbánya, Millennium vendéglő

Bronz támogatók:

Big Studio, Prima Panel, Microderma
Parkdekor, Cressent, Dr.



Kolozsi Rudolf - fogászati rendelő, Poan, Bioland, DVD - Guru, Kovács Richárd -EP-i képviselői asszisztens, Moda Comoda, Barabas & Co, Ballemn, Inserv, Romániai Máltai Segélyszolgálat, Teleki Magyar Ház, Diénes Áron, Emivas, Barbarosa, Alta Opţiune

További támogatók:

Oaş ásványvíz, Compact áruház, Dr. Körmendyi Emese - fogászati rendelő, Expert Construct, Optimo,
Dr. Lévay Lehel - fogászati rendelő, Marlin, Dr. Bogdán György - állatorvos, Farkas Juliánna -könyvelő, Maluku, Archysistem A, Ziegelstein, Computherm, Interlib.ro, Electrotrend, SB Elektronik,
Dacher Róbert – programozó, Vári Zoltán, Electroschok, Prodinamik